Práce finanční poradce

Práce finančního poradce je velmi dobře placená a často dokáže generovat i slušný pasivní příjem.

Rozšiřujeme obchodní týmy o nové finanční poradce. Pomůžeme Vám nalézt cestu k lepším výdělkům! Jste dynamičtí, nebaví Vás rutina a chcete poznat nové věci? Baví Vás práce s lidmi? Pak hledáme právě Vás!

Vsaďte na partnerství s dynamicky se rozvíjející poradenskou a makléřskou společností.

Pracovní náplň
- komunikace s obchodními partnery
- poradenská činnost
- jednání s korporátními klienty
- vedení týmu poradců
- motivace

Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání
- právní bezúhonnost
- komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování
- pružnost, iniciativa a zodpovědnost
- ochota k dalšímu vzdělávání ve finanční a ekonomické problematice
- znalost MS Office, ŘP sk. B jsou výhodou
- obchodní zkušenosti s prodejem jsou vítány

Nabízíme:
- zázemí přední české společnosti v oblasti finančního poradenství
- perspektivu osobního a profesního růstu
- kvalitní bezplatné zaškolení, podporu a servis
- motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
- flexibilní pracovní dobu
- individuální přístup
- možnost dalšího bezplatného vzdělávání v oboru
- nejvyšší provize v oboru
- kontakty na klienty
- placené kanceláře
- jedinečný systém vzdělávání
- call centrum

Máte zájem o tuto práci? Volejte telefonní číslo +420 723 110 537

Zatímco obecně je v době krize o nabídky práce nouze, v případě finančního poradenství nebyl zaznamenán úbytek klientů. Je to dáno především různorodostí nabízených finančních služeb i tím, že například úrazové pojištění představuje i v současné ekonomické situaci velmi dobře prodávaný produkt.

Nezávislý finanční poradce Plzeň nabízí své služby v oboru financí.
Katalog stránek s nabídkou práce je rozcestník pro hledání zaměstnání.

Práce finanční poradce kvalitně.
webzdarma.cz